10.6.2019

Investice, která se vám vrátí

Od

Mnozí kritici led žárovek mohou namítat to, že tato zdroje světla jsou příliš drahá. To není tak úplně pravda, jejich cena je sice o něco vyšší, než je tomu u klasických typů osvětlení, nicméně jen nepatrně. Je také potřeba vzít v potaz to, že díky svícení led zářivkami ušetříte, a to nemalé částky, z čehož vyplývá, že z dlouhodobého hlediska se vám vaše investice vrátí, a dokonce ušetříte. Nenechejte se tedy zastrašit o něco vyšší cenou, i tak se vám tyto produkty vyplatí a ve vaší domácnosti je využijete přesně tak, jak očekáváte.
žárovka vedle klíčů

  • Obrovská úspora peněz, počáteční investice se vám brzy vrátí
  • Dlouhá životnost a nízká poruchovost se postarají o to, že si ušetříte spoustu starostí a času, který byste jinak strávili výměnami
  • Díky tomu, že nebudete muset tak často kupovat nové a likvidovat staré, ochráníte životní prostředí
  • Vyzařované světlo je silné a příjemné, sami si budete moci zvolit jeho barvu
  • Jsou bezpečnější, protože neprodukují tak velké množství tepla, čímž minimalizují riziko popálení
  • Vhodné do všech interiéru, jak do domácnosti, tak do firem, veřejných prostor a podobně

peněženka s dolary

Více barev, více možností

Nevíte, podle jakých parametrů vybírat led žárovky e27 lightpark.cz? Nejprve se musíte ujistit, jakou patici potřebujete. Patice e27 je v domácnostech velmi častá, proto je dost možné, že to je přesně ten produkt, který hledáte. Dalším důležitým parametrem je také cena, musíte si najít takovou značku, která vám vyhovuje svými kvalitami, ale také cenovou nabídkou. V neposlední řadě při výběru nepodceňte ani výběr optimální barvy světla. Je totiž velmi důležité, jestli sáhnete po teplých nebo studených odstínech. Ty studené budou vhodné do koupelen, do předsíní, kuchyní a tak podobně, naopak s teplými barvami zabodujete hlavně v obytných prostorech, jako je ložnice a pokoje.