6.8.2018

Kde ochutnat exotické speciality

Od


Rádi jíte, jste opravdovými gurmány, není vám lhostejné co jíte a rádi zkoušíte něco nového? Jestliže vás nebaví vařit si taková cizokrajná jídla doma nebo na to zkrátka nemáte čas, rozhodně nezoufejte, můžete je velice snadno ochutnat. Pokud vás láká mezinárodní kuchyně, exotika, Indie, Mexiko a další vybrané speciality z různých koutů světa, nemusíte si hned kupovat letenku a letět tyto vybrané speciality ochutnávat do konkrétní země.
vietnamské jídlo.jpg
Tyto výtečné speciality totiž nyní máte na dosah ruky přímo v našem hlavním městě, v jednom z obchodních center – Quadrio.
Na velmi chutných a vámi doposud neochutnaných jídlech si můžete smlsnout v nové gastrozóně v Praze . Pokud vás třeba láká indická kuchyně, nebo si jen chcete zpestřit pracovní oběd či pozvat někoho na schůzku, pro takové příležitosti je toto místo jako stvořené. Díky širokému spektru různých chutí si tu každý přijde na své.
suši a hůlky.jpg
Zajeďte si do obchodního centra v Praze, kde se vám na jednom místě naskytne příležitost ochutnat taková chutná jídla, jako například rýžové nudle Bun Nem, červenou čočku a fazole Dak Makhani nebo vepřovou pečeni s rýží Tonkatsu. V nabídce jídel různých restaurací v obchodním centru Quadrio v Praze toho naleznete ovšem ještě mnohem více, až nebudete vědět, co si z tak široké nabídky vybrat.
asijské jídlo.jpg
Už se vám sbíhají sliny na všechny ty chutné a lahodné pokrmy z různých koutů světa? Tak určitě neváhejte,přijďte je ochutnat a polaskejte vaše chuťové pohárky. Gastro zóna v Praze spolu se svými exotickými specialitami uspokojí chutě i toho nejmlsnějšího jazýčku. Navštivte OC Quadrio a připravte se na pořádnou nabídku těch nejlepších cizokrajných specialit a objednejte si to, na co právě máte chuť nebo co vás láká ochutnat. S prázdným žaludkem odtud rozhodně neodejdete.