23.1.2021

Nová technika

Od

Tedy, ten dům ne celý najednou, pochopitelně, ale po částech, které byly výše zmíněnou technikou vyrobeny. Kdyby to bylo po staru, řeklo by se cihla k cihle, takto však se to říci nedá, neb přístroj vyráběl jiné části, které se pak jen „lepily“ jedna na druhou a dům byl hotov. Jistě, nebyl nej, ale k bydlení v nouzi naprosto postačuje.

Jak známo, touto technikou se dá vlastně vyrobit prakticky cokoli. Jen se musí vymyslet správná směs. Takže výrobky budou stále a stále lepší.

Tomuto postupu tisku se také říká aditivní výroba. Co že to je? To je postupné přidávání vrstev jakéhokoli materiálu a jejich kontrola. Tím prakticky vznikne skoro bezodpadový výrobek. A tím šetří jak materiál, tak i peněženku zákazníka. Což se pak samozřejmě objeví i v ceně výrobku.

3D tiskárna

U nás v republice je spousta firem, které 3D tisk na zakázku zpracovávají a jedna z nich má i sídlo ve Zlíně. Tahle má tu výhodu, že zpracuje i jednotlivé kusy, nedělá tedy jen pro firmy, které požadují stovky kusů, ale vytiskne vám například i součástku k něčemu starému, co se již dávno nevyrábí, a tudíž už nejsou ani ty součástky.

Ostatně, není to tak důležité, na zlínskou tiskárnu se můžete obrátit s jakýmkoli problémem. Vždy se budou snažit vám vyjít vstříc jako každému zákazníkovi.

3D výrobek

Budou po vás chtít model výrobku který bude tištěn. Vždy je to ve formátu.stl, nebo.step. Pokud ovšem toto technicky nezvládnete, nebo nemáte tyto možnosti, ničeho se nebojte, neznamená to konec zakázky. Stačí zvednout telefon, nebo napsat mail a někdo z firmy se s vámi domluví na jiném způsobu, kterak se dobrat žádoucího konce. I na tohle jsou zde připraveni a vědí si rady. Vůbec spolupráce s touto firmou je prostě vždy a za všech okolností na výbornou. Proto se skutečně ničeho neobávejte a potřebujete-li cokoliv na 3D tiskárně vytisknout, klidně firmu kontaktujte.