5.11.2019

Rekonstrukce kuchyně

Od

Plánek
Před samotnou rekonstrukcí je důležité si vše promyslet, co budete uvnitř a co všechno v ní chcete mít. Hned prvním krokem je pečlivé naměření všech rozměrů, protože to se nám bude potom velice hodit. Všechny tyto zjištění údaje podrobně zaneseme do našeho plánku. Pokud ho nechcete kreslit klasicky a papír, tak existuje spousta programů na počítači, kde je vše naprosto přesné a hlavně přehledné. Nebojte se, protože k tomu nepotřebujete žádné speciální znalosti. Do tohoto plánku kromě oken a dveří samozřejmě zaznačte i rozvody všech přípojek. Mnohdy se vyplatí umístění spotřebičů na stejná či podobná místa, protože nebudete muset tolik bourat.
patrové postele
Kuchyňské vybavení
Základem k úspěchu je rozdělení celé místnosti na určité plochy. Těmi jsou nejčastěji pracovní a jídelní, čímž docílíte dostatku místa a pohodlnému přemisťování mezi jednotlivými sektory. Dále tu pak máme několik tvarů kompletních kuchyní. Většinou představují nějaké písmeno velké abecedy, protože zaujímají ve skutečnosti i takový tvar. Velice populární jsou L typy, protože zajistí i v malém prostoru dostatek místa pro pohodlné vaření a zároveň i odkládací plochy. Také dbejte na dostatek místa, protože nacpat více prvků blízko sebe, což je například středový ostrůvek není moc vzhledné, a navíc práce ve více lidech bude dost nepohodlná. Pak tu máme volbu kuchyňské desky.
patrová dřevěná postel
Židle a stoly
Po vybrání všeho potřebného pro vaření nastává čas i na zasedací místo. To by mělo být naprosto pohodlné, aby se celá rodina při konzumaci jakéhokoliv jídla příjemně usadila. Volte tohle místo dostatečně vzdálené od pracovní plochy a zároveň s dostatkem světla. To zajistíte kvalitním stropním svítidlem. A co by to bylo za sezení bez kvalitních židlí a stolů. A proto tu máme jídelní sety , jenž jsou vhodné do každé kuchyně. Vynikají vysokou životností, a navíc toho vydrží opravdu hodně.