10.10.2021

Na zdraví!

Od

Nyní Vám představujeme jedinečnou kolekci vín. Tuto sadu jsme nazvali vína pro znalce. TO samozřejmě neznamená, že náš výběr je určen pouze degustátorům vína či lidem co se profesionálně zabývají kvalitou vín. Chceme tato vína doporučit i lidem co si rádi dají jen tak občas skleničku na večer. V naších kolekcích naleznete opravdu známé značky vína z těch nejznámějších oblastí. Většina z nich pochází z těch nejlepších šarží, které hrají chutí i vůní. Více si o našich luxusních vínech samozřejmě můžete zjistit na našich internetových stránkách.

luxusní víno

Naleznete tam také naší vánoční nabídku, protože jaké by to bylo o Vánocích bez skleničky dobrého vína? No nad tím vůbec nemusíte přemýšlet. U nás si vybere opravdu každý. Můžete si zvolit zemi původu, typ vína, chuť nebo třeba výrobce. Vše jen pro to abyste byli u štědrovečerní večeře naprosto spokojení a užívat si chvíle s rodinou. Samozřejmě je podle nás víno i vynikající typ na dárek. Na našich internetových stránkách si můžete prohlédnout naše typy na vánoční dárky. Při objednávce nad 800 korun máte dopravu zdarma. Pokud ovšem budete objednávat větší množství vína dostanete od nás také extra slevu.

červené víno

Neváhejte kliknout na odkaz uvedený výše a vyberte si z našich nepřeberných možností a druhů vína. Stačí si jen říct podle čeho byste rádi vybírali. Jestli podle barvy, typu či odrůdy nebo dalších kritérií, která si sami zvolíte na našich webových stránkách. Rovněž si můžete zakoupit sady našich vín. Vyberete si ze základních kritérií například sady pro zvláštní příležitost nebo sady pro začátek. Po vybrání Vám nabídneme sady podle Vašeho výběru. Pak už je jen na Vás, co si vyberete. V případě nouze nebo jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme, jak s výběrem toho pravého vína, tak s jakýmikoliv otázkami, které budete mít.