6.12.2021

Naše kultura

Od

Auto moto je jistě snem každého muže, který chce být tak trochu za dravce. Kdo by taky odolal auto moto závodů na rychlé dráze? Tady u nás se konají každý rok a někdy dokonce dvakrát za rok, všechno záleží na tom, jak jsou na tom všichni sponzoři nebo kolik by se asi prodalo vstupenek. A vzhledem k tomu, že dnes se všechno zdražuje a je všechno neuvěřitelně drahé, tak se to bohužel dotkne i auto moto závodů. Takže je logické, že se i vstupenky zdraží a podražily o patnáct procent. Taky každé nápoje na navýšil o dvě koruny a občerstvení taky o dvě koruny. Vypadá to, že je to docela málo peněz, ale když se to pak všechno načte, tak to pořadatelům dá hodně peněz a vykompenzuje se tím všechno to zdražení a šílená inflace.

Moto závody jsou oblíbené.

Navíc jsme moc ráda, že se to zdražení ani nedotklo návštěvnosti auto moto klubů a že stále má hodně členů a taky zájemců jako diváci o auto moto závody na dráze. Nyní tady se může zúčastnit dvacet závodníků s perfektními auty, která jsou rychlá a něčím zajímavá. Účastnické vstupné je místo symbolických padesáti korun sedmdesát, ale nikomu to nevadilo, jak jsem zjistila. Všichni se hlásili, a dokonce už ani nebylo místo. Všem se to moc líbí a je každý rok neuvěřitelně všechno beznadějně vyprodané a já jsme za to ráda, že nějaká kultura u nás zůstala. Rušilo se u nás totiž mnoho kultury a já jsem z toho byla smutná.

Muži auta milují.

Zrušili moje oblíbené čtenářské kluby a taky kurz italštiny, kam jsem chodila velmi ráda. Byl to taky takový společenský akt, abych se nenudila jenom doma a taky byla v dobré společnosti. Jenže kurzy opustilo asi pět lidí, takže učitelům se to již nevyplatilo, takže kurzy ukončili. Jaká škoda! naštěstí ale auto moto vede, takže se budu těšit těmito závody a taky budou doufat, že zdražení již pomine. A vám se například líbí auto moto závody nebo dáváte přednost jiné kultuře? Myslím, že všechno má něco do sebe a všechno má své obdivovatele.