27.12.2022

Pěkná zahrada

Od


Když jsem si zakládala svou novou zahradu, tak jsem vůbec netušila, jak to bude složité. Protože jsem si říkala, že udělat zahradu je jednoduché, co na to může být taky těžkého. Potom jsem se dozvěděla, že to není jednoduché. Musíte taky sehnat nějakou kvalitní trávu, kterou zasejete. Jenomže když jsem si vybrala trávu, chtěla jsem nějakou odolnou a sportovní. Tak jsem jí taky vybrala. Jenomže když mi potom ta tráva vyrostla, tak to bylo úplně škaredé. Byla to taková dlouhá tlustá a tmavě zelená tráva, že se na tom nedalo skoro ani chodit. Byla velice rychle zablácená a nelíbila se mi.

Mřížky jsou různé.

Pořídila jsem si tady jinou trávu, takovou parkovou. Sice jsem měla potom trávník dvoubarevný, ale lepší dvoubarevné trávník, než jenom jeden a sportovní. Potom jsem se taky pořídila opravdu hodně květin, které mám ráda počkat. Mám hlavně takové ty plazivé květiny, které se dokážou plazit po pergole. Proto jsem se taky pořídila mřížku s obloukem jedenáct krát jedenáct. Tuto mřížku seženete na webové stránce pergoly-trutnov.cz, kde najdete mimo jiné také ploty a dřevěné zástěny anebo právě již zmíněnou mřížku s obloukem. A mřížky s obloukem jsou taky různé velikosti. Mě nejvíce zaujala taková mřížka s obloukem jedenáct krát jedenáct.

Mám ráda pergoly.

A to ze smrku a borovice. Líbí se mi taky, že má povrchovou úpravu s impregnací. Pokud i vy toužíte po nějaké krásné mřížce s obloukem jedenáct krát jedenáct, některé se vám mohou taky plazit květiny, tak neváhejte, protože tato mřížka je velice odolná a vypadá hodně stylově. Mnoho lidí má zahradu, kde mají různé květiny, které se mohou plazit po mřížce. A taky nezapomeňte, že mřížka s obloukem 11×11 se opravdu rychle vyprodává, protože je o ni velký zájem. je opravdu ozdobou každé zahrady a to vím jistě, protože u mě na zahradě se každý zastavuje a kochá se mojí novou zahradou.