9.1.2023

Nestíháte úklid?

Od

Určitě to znáte. Přijít z práce a začít se starat o domácnost je realita většiny lidí. Každý chce mít doma uklizeno a čisto. Pokud máte děti, tím spíš chcete mít domov jako ze škatulky. Jenže to ne vždycky jde. Stačí mít víc pracovních povinností nebo onemocnět, a domácnost musí jít rázem stranou. An když vy osobně nemůžete uklízet, neznamená to, že musíte žít v nepořádku. Dnes existuje celá řada možností, jak mít uklizeno, aniž byste pro to museli něco dělat.

úklidové prostředky

Můžete si nechat uklidit
Nechat si uklidit profesionální úklidovou firmou je dnes naštěstí už normální pro většinu lidí. Dávno nejde o poukázání na to, že na využití takových služeb někdo má peníze. Nechat si uklidit není ostuda, a tyto služby využívá čím dál více lidí. Někdo si nechává uklidit pravidelně, někdo jen když sám nemůže, a obě varianty jsou naprosto v pořádku.

Pokud očekáváte, že budete někdy potřebovat úklidovou službu, vybírejte pečlivě a podle referencí. Cena není ukazatelem kvality ani loajality a diskrétnosti. My se můžeme zaručit, že vám za skvělou cenu nabídneme nejen loajalitu a diskrétnost, ale především vysokou úroveň našich služeb, mezi které patří

čištění žaluzií

– Úklid kanceláří, hal i domácností
– Údržba budov
– Údržba zahrad
– Instalatérské práce
– Služby hodinového manžela

S našimi službami budete určitě spokojeni, protože máme řadu kvalitních zaměstnanců, které úklid baví. Používáme osvědčené čisticí prostředky a pomůcky, takže výsledek naší práce je vždy perfektní. Můžeme vám například jen umýt okna nebo vyžehlit prádlo. Záleží jen na vás, jaké služby budete potřebovat. Kalkulace probíhá individuálně podle prací, o které máte zájem. Naší specializací je úklid domácnosti v Pardubicích a okolí. Vaše domácnost bude jako ze žurnáu, a nečekaná návštěva už pro vás nebude strašákem. Naše ceny jsou příznivé a to jak pro firmy tak pro jednotlivce.