16.2.2020

Pět nejvhodnějších služeb pro zákazníky Papírnictví

Od

Kopírování je často žádaná služba pro všechny budoucí zákazníky. K jejímu provozování je potřeba vybavit prodejnu kopírovacím strojem. Ideální je ten, který kopíruje i méně běžné formáty. A v případě většího množství kopií má přídavnou snášecí část. Dostačující je ve většině prodejen kopírka černobílá. Pokud finanční situace dovoluje, větší rozsah a kvalitu zakázek lze natisknout na barevném kopírovacím stroji.

Tisk laserové tiskárny 

Potisky se tvoří buď podle přineseného vzoru, nebo graficky zpracovaného v prodejně. Je možné je natisknout tiskárnou inkoustovou či laserovou. Obě vyžadují připojení k počítači. Ze kterého se připravené návrhy tisků přenášejí na zvolené podkladové papíry. Potisknout tímto způsobem je možné samolepicí etikety, kartonové kartičky, polepy na dveře, pozvánky, navštívenky či reklamní materiály.

 

Laminování je nezbytná služba při potřebě ochránit natištěný formát papíru před poškozením. Ať už mechanickým či před vlhkem, které hrozí při potřebě vyvěsit nakopírovaný plakát ve venkovních prostorách. Laminací se tiskovina ochrání před vnějšími vlivy na dlouhá leta. Laminovací stroje jsou buď ve formátu A4, nebo je možné laminovat i větší formáty. Podle potřeb zákazníků.

 

Kroužková vazba je nejjednodušší a nejrychlejší způsob vytvoření potřebného tiskového materiálu, jako jsou ceníky, scénáře, návody či příručky. Pomocí jednoduchého děrovacího zařízení s pohyblivou pákou na uchycení kroužkové vazby se během několika minut dá svázat dvou až čtyřista stránková kniha. Barevnost hřbetů je možné vybrat z pěti barevných odstínů.

 Kopírovácí stroj

Laserové gravírování je vcelku nová, doplňková služba, kterou je možné vkusně a esteticky potisknout dokonce i prodávaný sortiment. Laserovým gravírováním je možné vytvořit i na papírenském zboží plastické nápisy, ornamenty či logo firmy. Nejčastěji na dárkových psacích perech, tužkách, pouzdrech či různých obalech.