9.1.2020

Rozjezd podnikání

Od

Skříňový nábytek na míru může být zajímavou, cenově výhodnou a rychlou variantou, jak si při rozjezdu podnikání můžete zařídit kancelář, sklad, interiér rodinné cukrárny anebo třeba čerstvě postavený malý horský penzion.
Nemusíte nic složitě plánovat, kreslit, měřit a shánět. Pokud se rozhodnete oslovit zavedenou firmu, která prosazuje osobní přístup ke každému zákazníkovi a je na českém trhu přes 15 let, vše za vás zorganizují odborníci. Vy jen dodáte své představy, oni se postarají o 3D vizuální model a obdržíte předběžnou kalkulaci finanční náročnosti dané zakázky.stěna s úložnými boxy
Firma pracuje s vyzkoušeným kvalitním materiálem a zavádí do výroby moderní a originální věci, jako jsou třeba ozdobné prvky z bambusu a ratanu na posuvných a skládacích dveřích skříní nebo potištěné sklo. O montáž nábytku přímo v místě, kde ho potřebujete se postarají dlouholetí zkušení montéři.
Kromě skříní na míru, kterými firmy začínala, se rozsah její činnosti v průběhu let rozšířil a dnes vyrábí stejně dobře jako skříně i jiné produkty, jako jsou toaletní stolky, kuchyňský nábytek, koupelnové skříňky, stěny do předsíně atd.
S každou nejasností se můžete obrátit na architekta. Poradenská činnost i tvorba základního 3D vizuálního modelu jsou v ceně zakázky, takže nebudete platit nic navíc. Všechny produkty jsou vyráběné přímou výrobou ve firmě zkušenými profesionály na nejmodernějších zařízeních. skříň se skládacími dveřmiOproti dýhování má povrchová úprava lamino mnohem více barevných možností a jen v dekoru dřeva je veliké množství vzorů známých i cizokrajných druhů dřeva, ze kterých si budete vybírat. Lamino je nejen používanější úprava, ale je i podstatně levnější, což může být zásadním faktorem výběru hlavně u začínajících podnikatelů. Neustálý vývoj a výzkum moderních technologií udělal z lamina levnější, ale stejně tak hezký, zajímavý a trvanlivý produkt, který má každému co nabídnout.