24.2.2019

Rychlé peníze

Od

Potřebujete peníze, a jak se říká, včera bylo už pozdě? Potřebujete je, a to tak, aby:

 1. byly ty peníze k mání do čtyřiadvaceti hodin?
 2. se vám přitom nikdo zbytečně nevrtal ve vašich příjmech?
 3. nikdo zbytečně důkladně nezkoumal registry dlužníků?
 4. nikdo neřešil vaše případné exekuce?
 5. je bylo možno vracet třeba i až po dobu třiceti let?
 6. byly splátky pokud možno co nejnižší?
 7. abyste si za ně mohli pořídit cokoliv, co je vám zrovna zapotřebí?

peníze

Je-li tomu tak, měli byste si asi požádat u nějaké nebankovní společnosti o produkt, jenž nese název hypotéka bez doložení příjmu. Protože právě takováto americká hypotéka bez doložení příjmu a registru může být tím, co nejvíce vyhovuje vašim výše zmíněným požadavkům. A nejen těm.
U této půjčky, jež je určena pro firmy a podnikatele hodlající je použít pro rozvoj svého podnikání, je totiž výhodou to, že tu nehrají zase až tak významnou úlohu jak příjmy toho kterého žadatele, tak i případné záznamy v registrech dlužníků. A vlastně ani nic jiného. Stačí tu dát do zástavy nějakou svoji nemovitost, zaslat její fotografie spolu s online žádostí dotyčné nebankovní společnosti a ta už se o vše postará.

 1. Nebude žádat žádné poplatky předem.
 2. Půjčí peníze ve výši až padesát až sedmdesát procent současné prodejní hodnoty zastavované nemovitosti, a to ať už jde o družstevní byt, domek, chalupu, restauraci, hotel nebo cokoliv jiného.
 3. Nebude výplatu protahovat ani komplikovat zbytečným papírováním.
 4. Půjčí tyto peníze až na třicet let a zároveň s možností předčasného splacení kdykoliv a bez poplatků.
 5. Nebude se ptát, k čemu budou ony půjčené peníze použity.
 6. Ptát se sice naopak bude na otázky týkající se schopnosti dlužníka splácet, ale nebude to ani zdaleka nic tak drsného jako u bankovní konkurence.

kalkulace

Jste-li podnikatelem, je tu hypotéka bez prokazování příjmů právě pro vás. Pro vaši firmu, jež strádá momentálními finančními problémy a vám třeba v bance nepůjčí. Zatímco tady ano. Už záhy po podpisu smlouvy.