20.3.2021

Velké finanční injekce na dosah

Od

Není radno cokoliv dělat smysluplně, pakliže na to nemáte pořádný kapitál. Ostatně s tímto vám ale pomůže velice dobrá a dobře mířená hypotéka, která dokáže pokrýt většinu nákladů tak, aby se co možná nejméně prodělala vaše investice do nákladů a vy si tak mohli užít jakýkoliv zisk, který z ní získáte. A obzvláště dobré je využít hypotéky přímo na nemovitost, kterou se hodláte zvelebit, rekonstruovat nebo jen pronajmout. Ideální je učinit vše tak, aby se vám hypotéka vyplatila co možná nejvíce. Tedy, musíte nastavit výši nájmu tak, aby se vám pokryla měsíční splátka hypotéky a ještě vám něco zbylo. Snad minimum, s čím byste měli měsíčně počítat jako náklady, byste měli nastavit jako nájem, abyste tak zůstali na nule a případně veškeré zisky zajistili.

new-home-1540875_640

Protože sice deset let můžete splácet, poté je ale nemovitost vaše a můžete ji prodat nebo třeba pronajímat dále, zkrátka jakmile už něco máte, pořád se lépe žije, než když nemáte vůbec nic.

Zároveň je důležité dbát na to, abyste měli možnost splácet. Nikdy nepodceňujte cokoliv, co se může během několika dalších let stát. Vždycky si zajistěte, abyste měli dostatek financí bokem pro případy, že bude třeba něco opravit nebo třeba něco pozměnit. Hypotéku bere čím dál více lidí, protože v tom vidí jenom ty plusy.

chart-4819676_640

Nikdy nezapomeňte dávat si peníze také bokem pro případ, že se stane něco nepředvídatelného, takový krizový fond, do kterého můžete vždycky sáhnout. Ideální je zajistit si stavební spoření, které vám bude vaše bohatství rozšiřovat a zároveň se vám také rozšíří i o státní příspěvek. Budete tak mít hned o něco větší zisky a můžete si být jisti, že můžete využít také výhodného úvěru od stavební spořitelny, která vám dovolí navýšit všechny finanční prostředky až dvojnásobně za extrémně výhodné podmínky! Tak jděte do toho a nestyďte se, prostě si užijte všechnu tu svobodu a dbejte pečlivě o vaše investice, však ony se vám vyplatí.