14.5.2021

Příslušenství k trampolínám

Od

Užívejte si zábavy

Chtěli byste si na zahradu pořídit nějakou atrakci pro děti, které už dávno odrostly pískovišti? Potřebujete něco akčnějšího, aby se pořádně unavily a večer spaly jako nemluvňata? Trampolíny jsou pro takový případ tím nejlepším. Snadno si je objednáte, a to v takovém rozměru, jaký se bude ideálně hodit právě na vaši zahradu, sestavení je velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. A věřte, že děti budou nadšené, protože kdo by si rád nezaskákal!

skákání je radost

Pokud by se mělo jednat o zábavu pro menší děti, je bezpečnější koupit také nějaké příslušenství, jako je například ochranná síť na trampolínu 305 https://www.goodjump.cz/kryci-plachta-pro-trampolinu-305-cm. Popřípadě lze zakoupit takovou, aby přesně pasovala na rozměry vaší skákací plochy. Určitě je lepší ji mít nataženou, protože i když dítě skočí mimo plochu, jednoduše se zachytí a nespadne dolů – skákací plochy jsou poměrně vysoko a nešikovný pád bez ochranné sítě by nemusel skončit pouhou modřinou. Pro bezpečnost dětí je to určitě dobrá věc. Kromě jiného jsou k dispozici například schůdky, díky kterým budou mít děti lepší přístup na plochu tak, aby se nikde nezachytily nebo třeba při lezení nahoru neupadly.

Trampolíny a příslušenství k nim

Mezi velmi oblíbené příslušenství patří také krycí plachta na trampolínu, protože i když je nepříznivé počasí a proprší nějaká ta hodinka či den, skákací plocha bude ochráněna a ihned jak vykoukne sluníčko, mohou jít děti skákat a plocha nebude ani mokrá, ani nebude klouzat. Jedná se o praktický produkt za velmi příznivou cenu!

síť k trampolíně

Běžným příslušenstvím je také krytí pružin, protože bez takového krytu je zde riziko, že zapadne dětem ruka či noha mezi pružiny a mohly by se poranit. Tyto kryty jsou dostupné hned v několika barvách, takže si můžete vybrat přesně takovou, jaká se vám bude hodit nebo kterou máte oblíbenou.

Mezi další kousky patří kotvící sady, které se často hodí – zvlášť pokud není rovný terén, nebo pokud jsou už děti větší, a mohou skákat výš nebo zkoušet různé triky, při kterých by se mohla trampolína trochu posunout či nahnout.