7.5.2023

Zábava nejen pro novomanžele

Od

Možná máte hraní deskových her pouze s dětmi a nedovedete si představit, že byste si měli nějakou rozložit jen večer, až děti usnou, s partnerem. Nikdo po Vás samozřejmě nechce, abyste s partnerem hráli: Člověče, nezlob se, ale na trhu je celá řada her, které jsou určené pro páry. Tyto hry Vám kromě zábavy, mohou přinést ještě další benefity. Možná se o partnerovi dozvíte něco, co jste dosud netušili. Dále budete muset s největší pravděpodobností o partnerovi trochu přemýšlet, protože v těchto hrách se často objevují otázky typu, co má Váš partner rád atd. A co je nejvýznamnějším argumentem pro pořízení hry pro dospělé? Tyto hry by vás měly uvolnit a naladit na další hry, ale již úplně jiného typu. Víte co máme na mysli, že?
odpočinek na dece
Jaká je nabídka her na trhu?
·         Nevinné hrátky deluxe
Jak už název napovídá, jedná se o hru určenou pro páry, které chtějí vnést do své ložnice trochu zábavy, fantazie a vášně. Součástí hry jsou kromě kartiček se 364 úkoly, také erotické pomůcky jako jsou například pouta. Je už jen na Vás, zda hru dohrajete a dojdete vítězně do cíle, nebo se rozhodnete změnit druh zábavy. Cena této hry se pohybuje kolem 900 korun.
·         Partnerské hrátky
Další hra s úkoly, které Vám pomohou objevit Vaše dosud skryté stránky osobnosti. Do Vaší ložnice by měly vnést více originality, odvahy i lásky. Opět vás čeká herní plán, kartičky s úkoly a přesýpací hodiny, které Vám vymezí čas na splnění úkolu.
·         Hra o manželství
Páry se nejen pobaví, ale také se o sobě dozví spoustu nového. Víte například, jaké je oblíbené jídlo Vašeho partnera, jaká má tajná přání a sny? Ve hře je podobných otázek 600 a kromě toho vás čeká také kreslení podobně jako například v Aktivitách. Cílem hry je se v co největším počtu odpovědí shodnout s partnerem. Na vítěze čeká sladká odměna.
desková hra scrabble
·         Nespoutané laškování
Erotická hra, která okoření Váš intimní život. Není určena pouze pro dva hráče, ale můžete si ji zahrát klidně i ve větším počtu lidí. Peprné úkoly vás překvapí a vyzkouší vaši odvahu, kam až jste ochotni zajít. Hra obsahuje 200 karet s více jak 450 úkoly. Pro skupiny jsou určené jiné úkoly než pro případ, že budete hrát pouze s partnerem.