15.1.2023

Prima striptýz

Od

Když moje sestra se chystala na rozlučku se svobodou, tak já jsem pro svou sestru chtěla něco originálního, aby na to měla opravdu vzpomínku na celý život. Tak jsem si s kamarádkou sedla do baru, kde jsem potom přemýšlely o tom, co by se mojí sestře mohlo líbit. Protože jsme měli se sestrou společnou kamarádku, tak jsem jí řekla, že když jsme taková skvělá trojka parta holek, tak vymyslíme něco dokonalého, aby to bylo perfektní. Moje kamarádka mi poradila, abychom třeba zkusili pánský striptýz. No, popravdě chvíli jsem nad tím uvažovala a přemýšlela jsem, jestli to bude docela vhodný nápad.

Na striptýzu byla i žena.

Sice moje sestra je taková konzervativní, dává si záležet spíše na eleganci, ale zase jsem si řekla, že možná bude mít jiný názor na to, když pánský striptýz bude na rozlučce se svobodou. Samozřejmě, že jsme žádné striptéry nechtěli mít u nás doma nebo u kamarádky doma v obýváku, takže jsme si s kamarádkou řekly, že si zamluvíme někde v jiném městě nějaký bar, kde bychom si objednaly třeba nějaký krásný a zábavný pánský striptýz. Kamarádka souhlasila. A víte, jak to celé nakonec dopadlo? Když jsme sestru dovedly do toho baru, kde jsme měly objednaný pánský striptýz, tak ségra byla docela vykolejená a byla v šoku.

Párty musí být dokonalá.

Ze začátku vůbec netušila, o co se jedná, což ale bylo docela prima. A to potom, když tam přišli pánové s krásným latexovým ohozem, tak už to došlo. A chvilku byla sestra jako v mrákotách a chtěla odejít, ale nakonec to a všechno dopadlo perfektně a sestra se na pánském striptýzu opravdu hodně bavila. A s kamarádkou jsem byly potěšené, že se nám tento trik povedl a že se sestře rozlučka se svobodou na pánském striptýzu moc líbila. Já osobně bych si to klidně ještě jednou zopakovala, protože pánský striptýz se mi opravdu moc líbil. Takže milé dámy, nebuďte zbytečně konzervativní a vězte, že pánský striptýz bude dokonalý.