22.5.2018

Splňte si své představy o dokonalém nábytku

Od

Když se člověk těší na své nové, vlastní bydlení, tak si vždy představuje, jak to v jeho novém vlastním bytě bude všechno perfektní. Ty představy všichni známe. Horší už to je s realitou. Často to nakonec dopadne tak, že ať chcete nebo ne, jste nuceni dělat kompromisy, třeba čistě jen z toho důvodu, že na trhu není přesně takový nábytek, jaký si představujete. Ovšem to, co není, může být.
bílé šaty ve skříni.jpg
Pokud jste ochotni připlatit si za kvalitu a dokonalé provedení, pak se nemusíte s ničím smiřovat a může být vše podle vašich vlastních představ. A dokonce vám to pomůže nafouknout velikost vašeho bytu. Například v případě, kdy si pořídíte vestavěné skříně na míru Praha, do kterých toho vejde tolik, co do několika jiných kusů nábytku. Takže když si to celé spočítáte, tak musíte jednoznačně dojít k závěru, že objednat si jednu kvalitní vestavěnou skříň je nakonec levnější, než svůj byt zahltit mnoha kusy levného nábytku, které nakonec ani nevypadají tak, jak byste si přáli. A o tom to je.
boty v krabici.jpg
Když si objednáte vestavěnou skříň na míru, tak bude zhotovena tak, že přesně padne jako ulitá místu, které pro ni vytyčíte
. Nikde nebude nic přebývat ani chybět. Nikde nebudou centimetry prázdného místa, ve kterých se bude jen usazovat prach a pavučiny. Všechno bude v takové výšce, jaká vám vyhovuje, úložný systém bude odpovídat tomu, co máte nejraději a police budou tak vysoké a hluboké, abyste na vše pohodlně dosáhli.
prázdná šatna.jpg
A představte si také to, jak taková vestavěná skříň na míru bude vypadat báječně. Je jedno, zda preferujete klasický styl českých domácností, zda chcete mít skříně jako po babičce anebo zda vaší domácnosti vládnou moderní trendy. Můžete si nechat jednotlivá křídla vybavit zrcadly anebo polepit fototapetou s vaším oblíbeným motivem. Anebo můžete celou skříň včlenit do interiéru tak, že si ani nikdo nevšimne, že tam nějaká je.